Ne ofrojmë HIGH QUALITYEQUIPMENT

GENCOR PAJISJE

 • Factory Supply Industry 304 Stainless Steel Automatic Self Cleaning Water Filter for Industrial Filtering

  Factory Supply Industry 304 Stainless Steel Aut...

 • Automatic scraping self cleaning filter for chemical filtration

  Automatic scraping self cleaning filter for che...

 • çelik storage tank ujë

  çelik storage tank ujë

  Stainless steel tank Storage është përdorur kryesisht për ruajtjen e lëngët në ushqim, pije, qumështit, farmaci, industri kimike, etj Ajo mund të përdoret si rezervuar të lëngshme magazinimit, përzierjen tank, tank Qumësht, Birraria tank etj Kjo është bërë gjithmonë prej çeliku inox 304 ose 316L, struktura sipas llojit vertikale dhe tipit horizontal. Product Features ● Vëllimi: 50L-30000L ● Materiali: SS304 ndërtimin ● vetme lloj shtresë vertikale ● 150 ° Cone Top & Bottom ● Trashësia: 3mm ● Shkallë bërë prej çeliku inox ● TOP kapanxhë ● Acce ...

 • Vetë pastrimi filter

  Vetë pastrimi filter

  Hafs seri vetë-pastrimi filter, është një e brendshme brushing vetë-pastrimi filtër shumë efikas zhvilluar të pavarur nga HWAHON. hequr automatikisht papastërtitë në sipërfaqen e brendshme të elementit filtër nga scraping mekanike, ajo vazhdimisht filtra on-line. Dhe të anulojë punën zëvendësim për element të rëndë filtër, ruaj koston e konsumit dhe trajtimin e mbrojtjes së mjedisit. Hafs filtri është gjithashtu me humbje të vogël të presionit dhe rrjedhjes së qëndrueshme në procesin e filtrimit të cilat një ...

 • Fishek filtër strehim

  Fishek filtër strehim

  Precision filter (e njohur edhe si filtër të sigurisë), shell cilindër është bërë zakonisht prej çeliku inox, brenda përdor PP shkrihet çelur, djegia tela, palosjen, filter titan, aktivizohet filter karboni dhe elemente të tjera tuba filtër si elemente filtër, sipas media të ndryshme filtër dhe projektimin e procesit zgjedh elementet e ndryshme filtër për të përmbushur kërkesat e cilësisë rrjedhës. karakteristikat e performancës precision (1) High filtrimit dhe uniforme aperture filter (2) Filtri resis ...

 • multi-qese filter strehim

  multi-qese filter strehim

  Qese filter strehimit janë veçanërisht të dobishme për filtrimin e vëllime të mëdha ose lëngje të lartë viskoziteti, të cilat janë të ndërtuara të banesave filtër, çanta filtër, kafaz brendshëm për çanta mbështetëse, marrëveshje pozitive nënshkrimin. Njësitë vijnë standard me madhësi filter qese 02 çelik inox shporta restrainer. Features & Përfitimet ● Çmimet e larta të rrjedhës ● Complete strukturë 304,316L çelik ● temperaturë të lartë dhe të projektimit presion të lartë janë në dispozicion ● gamë të gjerë të madhësisë qese për zgjedhje ● lehtë për një të pastër ...

Besimi ne, na zgjidhni

Rreth nesh

Përshkrim i shkurtër:

HWAHON është Kina kryesor gjithëpërfshirës kompani filtrimit industrial me shumë vite përvojë. Ne jemi te specializuar në teknologjitë e filtrimit vetë-pastrimi dhe teknologjive proces të filtrimit. Ne të shërbejë industri të tilla si petro-kimike, kimike gjobë, trajtimin e ujit, pulpë dhe letër, industrinë e automobilëve, ushqim dhe pije, detare, të punës metalike, etj vetë-pastrimi teknologjive tona të ndryshme të filtrimit të zbatohen për ujërat e papërpunuara, qarkullojnë ujërat e ftohjes , vajra, kimike dhe polimere.

Marrin pjesë në aktivitetet ekspozitë

Ngjarje dhe tregon tregtisë